Programma 2017-2018

2017
Zondag 12 november 2017
-
- Openingsceremonie Karnavalsroad Broenssem om 12.33 uur in de Brikke Oave
- aftreden stadsprinsenpaar Addo 1 en Wendy 1 en proclamatie Stadsprins CV de Brikkebekkesch vanaf 13.33u in de Brikke Oave
Vrijdag 17 november 2017
- Parkstad Verentreffen. Streeper Kruis Schaesberg 19.00 uur LET OP: Streupers verzorgen openingsceremonie samen met Beschermvrouwe Marleen
Zaterdag 18 november 2017
- CV De Klotsköp prinseproclamatie - Café Schobben vanaf 20.00 uur
Zondag 19 november 2017
- CV Edelweiss prinseproclamatie (buiten) - Café Gorissen vanaf vanaf 13.11 uur
Zaterdag 25 november 2017
-
- Jeugd BCL in Sint Odiliënberg
- CV de Bokkeriejesj Gala avond oud prinsen- Corneliushuis Heerlerheide vanaf 20 uur (alleen aangemelde leden)
Zondag 26 november 2017
- Kinderoptochtkomitee (KOK) jeugdprinsproclamatie- Café Schobben vanaf 16.11uur

Vrijdag 15 december 2017 Jaarvergadering CV de Streupers - De Burcht 19.30 uur

2018
Woensdag 3 januari
- Nieuwjaarsreceptie Gemeente Brunssum - Brikke Oave om 19.00
Vrijdag 5 januari - Alsdorf proclamatie Stadsprinsenpaar - Stadthalle Alsdorf. Vertrek Lindeplein om 19 uur met bus (alleen aangemelde leden)
Zaterdag 6 januari -
- Karnavalsroad Donatieloop - Promenadeplein Centrum om 11.00 uur
- CV de Klotsköp jubileumavond - Café Schobben vanaf 20.00 uur
Zondag 7 januari - Receptiedag 1 - CV De Streupers Op Toer deel 1
- Schaesbergse Vasteloavesverein - Streeperkruis Schaesberg tijdstip volgt
- MCV de Zeemplekkesj - Henkhof Merkelbeek tijdtip volgt
- CV de Klotsköp - Café Schobben tijdstip volgt
Donderdag 11 januari - proclamatie Parelordedrager 2018 - CaféRumpener beemden om 19.30 uur (
opgeven vóór 28/12/2017)
Vrijdag 12 januari -CV de Brikkebekkesch receptie stadsprins - Café De Kroeg vanaf 19.00 uur
Zaterdag 13 januari -
- Zitting Bürgergarde Köln (opgegeven leden)
- CV Chalet prinseproclamatie - Trefcentrum Treebeek in de Maanstraat tijdtip volgt
Zondag 14 januari -
- De Jong Böck prinsereceptie - Varenbeuk  tijdstip volgt
- CV D'r Sjtee UUl (Stadsprins Landgraaf) prinsereceptie - Sjtee Uul Lauradorp tijdstip volgt
Zaterdag 20 januari - Kinderoptochtkomitee(KOK) Stadjeugdprinsereceptie (+ jubileum) - Café Schobben vanaf 18.11 uur
Zondag 21 januari - Receptiedag 2 - CV De Streupers op Toer deel 2
- CV Edelweiss - Concordia tijdstip volgt
- Sjilvend Alaaf - Schinveld trefcentrum tijdstip volgt
- CV De Beeren - Beersdal tijdstip volgt
- CV Chalet -Trefcentrum Treebeek tijdstip volgt
Zaterdag 27 januari -
- Commandantseten Prinsengarde bij commandant om 15 uur
- D'r Heksebergse Vasteloavesverein prinsereseptie - Gemeenschapshuis Heksenberg tijdstip volgt
Zondag 28 januari - Euregionale Gardetreffen (FEG) Geleen (Sweikhuizen) - Geleen markt tijdstip volgt
Vrijdag 2 februari - Buuttefestival 1 - plek volgt. vanaf 19.00 uur
Zaterdag 3 februari - Buuttefestival 2
Zondag 4 februari - Kleischötte Susterseel (DE) plek en tijdstip volgen
Donderdag 8 februari - Alsdorf bestorming Raadhuis Altweiberfassnacht om 09.45 uur en vertrek vanaf Brikke Oave (bus)
Vrijdag 9 februari -
- Blauwe Schuit ontvangst Brikke Oave om 12.00 uur
- Afhalen stadsprins voor sleuteloverdracht om 17.30 uur
- Sleuteloverdracht Brikke Oave vanaf 19.45 uur
Zaterdag 10 februari - Kinderoptocht14.30 uur
Zondag 11 februari -
- Carnavalsmis Kerk Rumpen om 11.00 uur
- Kindermiddag CV De Streupers (onder voorbehoud)
Maandag 11 februari - Carnavalsoptocht Broenssem
Dinsdag 12 februari - Vastelaovend - activiteitsplan volgt

NB. activiteiten wat betreft bezoeken van scholen e.d. volgt